Розглянувши листи КУ «ЦНСП» Личківської сільської ради від № , керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі п.2 Методичних рекомендацій щодо облікової політики суб’єкта державного сектору, затверджені Наказом міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 11, за погодженням з постійними комісіями сільської ради, Личківська сільська рада:
в и р і ш и л а :
1. Погодити Положення про облікову політику Комунальної установи « Центр надання соціальних послуг» Личківської сільської ради затверджене наказом директора територіального центру від 01.02.2022 року № .
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісією сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку, та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Буряк Л. С.
Сільський голова Анатолій ЧУПРИНА
Додаток
до рішення сільської ради
від ___________ №
ПОЛОЖЕННЯ
про облікову політику Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Личківської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області
І. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає принципи, методи та процедури, що використовуються КУ «ЦНСП» Личківської сільської ради (далі – установа ) для ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності та розроблене відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 р. № 996-ХIV, НП(С)БО та інших нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України Державної казначейської служби, які регулюють питання бухгалтерського обліку та звітності.
1.2. Організація ведення бухгалтерського обліку покладається на головного бухгалтера, який призначається на посаду Директором установи.
1.3. Права та обов’язки головного бухгалтера та бухгалтерів установи визначаються Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", затвердженими посадовими інструкціями.
1.4. Право першого підпису на платіжних документах, первинних облікових документах, реєстрах бухгалтерського обліку, дорученнях на одержання товарно-матеріальних цінностей, відповідних звітах та угодах, тощо надається: Директору установи. Право другого підпису на вищевказаних документах надається головному бухгалтеру ( на період відсутності першого чи другого підписів право підпису покладається наказом директора на відповідних осіб).
1.5. Видача документів з питань ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності стороннім особам здійснюється з дозволу головного бухгалтера.
1.6. Підставою для відображення операцій в бухгалтерському обліку є первинний документ, який фіксує факт здійснення операції. Оформлення та подання первинних документів слід здійснювати у строки, визначені Графіком документообігу.
Первинні документи складаються в момент здійснення операції, а якщо це неможливо — безпосередньо після її закінчення. Відповідальність за своєчасне і якісне складання документів, передачу їх для відображення в бухгалтерському обліку, за достовірність даних, наведених у документах, несуть особи, які склали та підписали ці документи.
ІІ. Організація бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності
2.1. Порядок ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової та бюджетної звітності здійснюється відповідно до вимог, встановлених Міністерством фінансів України та інших нормативних актів.
2.2. Форма ведення бухгалтерського обліку - меморіально-ордерна. Форми меморіальних ордерів та порядок їх складання затверджені наказом Міністерства фінансів України від 08.09.2017 р. №755 “Про затвердження типових форм меморіальних ордерів, інших облікових регістрів суб’єктів державного сектору та порядку їх складання". Усі меморіальні ордери підлягають реєстрації у книзі "Журнал-головна". Облік у книзі "Журнал-головна ведеться по субрахунках.
2.3. Установа веде бухгалтерський облік за Планом рахунків, встановленим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 р. №1203 "Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі".
2.4. У межах своєї основної діяльності установа фінансується з Місцевого бюджету України.
Джерелом формування спеціального фонду кошторису є надходження від плати за послуги, що надається установою згідно із законодавством, інші власні надходження – надходження коштів від ПФУ .
Установа може одержувати матеріальні цінності та грошові кошти як інші власні надходження відповідно до чинного законодавства, що зараховуються в доходи спеціального фонду кошторису.
При виконанні регіональних програм, затверджених рішеннями обласної, районної, міської рад, фінансування здійснюється з бюджетів відповідних громад.
Бухгалтерський облік виконання кошторису здійснюється в розрізі джерел фінансування.
Діяльність за всіма джерелами фінансування (загальний та спеціальний фонд кошторису) відображається в єдиному балансі.
Аналітичний облік матеріальних цінностей, придбаних за рахунок різних джерел фінансування, ведеться в регістрах бухгалтерського обліку в розрізі джерел фінансування.
2.5. Фінансова та бюджетна звітність складається на підставі даних бухгалтерського обліку відповідно до ст.58 Бюджетного Кодексу України (БКУ), Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 28.02.2000 року № 419, інших нормативних актів. Звітність подається до Управління Державної казначейської служби України у Магдалинівському районі, Фінансовому управлінню Чернеччинської сільської ради та інших контролюючих органів.
ІІІ. Облік операцій з грошовими коштами
3.1. Кошти установи обліковуються на реєстраційних рахунках, відкритих в Магдалинівському управлінні Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.
3.2. Для відображення в обліку операцій з надходження на рахунок асигнувань та здійснення касових видатків загального фонду бюджету застосовується меморіальний ордер №2 (у розрізі КПКВ, КФКВ). Для відображення в обліку операцій з надходження на рахунок доходів та здійснення касових видатків спеціального фонду застосовується меморіальний ордер № 3 (у розрізі КПКВ, КФКВ).
3.3. Для відображення обліку операцій при розрахунках по лікарняним листам, що виплачуються із Фонду соціального страхування і є не бюджетними коштами застосовується меморіальних ордер № 3.
3.4. Облік касових операцій здійснюється відповідно до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою правління Національного банку України від 29.12.2017 р. №148.
Первинні документи щодо касових операцій оформляються за такими формами: КО-1 "Прибутковий касовий ордер", КО-2 "Видатковий касовий ордер", КО-4 "Касова книга". У формі КО-2 обов’язковим є поле "Сума словами "Одержав"", яка заповнюється одержувачем від руки. Прибуткові та видаткові ордери реєструються у Журналі реєстрації прибуткових і видаткових касових документів.
3.5. Одержана готівка витрачається суворо за цільовим призначенням.
3.6. Ліміт залишку готівки у касі переглядається щорічно, визначається в розмірі середньоденного надходження (сума надходження коштів в касу установи за три місяці поспіль з останніх дванадцяти, що передують строку встановлення (перегляду) ліміту каси поділено на кількість робочих днів цього ж періоду). Ліміт каси затверджується Наказом Директора установи.
3.7. Для відображення в обліку касових операцій застосовується меморіальний ордер № 1 (у розрізі КПКВ, КФКВ).
3.8. Інвентаризація каси проводиться один раз у квартал.
3.9. Обов’язки касира покладаються на головного бухгалтера категорії установи.
Згідно договорів з ПАТ КБ "ПриватБанк" та АТ «Ощадний БАНК» зарахування та виплата заробітної плати , відряджень, тощо здійснюється на картки.
ІV. Облік доходів, видатків та розрахунків
4.1. Облік доходів, які в кошторисі відносяться до доходів загального фонду місцевого бюджету, ведеться на субрахунку 7011, "Бюджетні асигнування з місцевого бюджету на видатки установи та інші заходи".
Облік доходів, які установа отримує за спеціальним фондом, здійснюється на субрахунку 7111 "Доходи від реалізації продукції (робіт та послуг)".
Надходження коштів пенсійного фонду, соціального захисту населення обліковуються на рахунку 7511 «Доходи за необмінними операціями розпорядника бюджетних коштів».
Для аналітичного обліку отриманих асигнувань використовується Картка аналітичного обліку асигнувань за формою, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 29.06.2017 року № 604 "Про затвердження форм карток і книг аналітичного обліку суб’єктів державного сектору та порядку їх складання". Картка ведеться в розрізі КЕКВ окремо за кожним КПКВ.
4.2. Касові видатки відображаються в обліку в момент одержання наявних коштів або перерахування коштів з поточного бюджетного рахунку. Синтетичний облік касових видатків ведеться на рахунку 2313 "Реєстраційний рахунок".
Для аналітичного обліку касових видатків використовується Картка аналітичного обліку касових видатків за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 29.06.2017 року № 604 "Про затвердження форм карток і книг аналітичного обліку суб’єктів державного сектору та порядку їх складання". За кожним КПКВ, за загальним та спеціальним фондами складаються окремі картки в розрізі КЕКВ.
4.3. Фактичні видатки відображаються в обліку в момент здійснення на підставі актів списання, накладних, актів виконаних робіт тощо.
Синтетичний облік фактичних видатків ведеться на субрахунку 8011 «Витрати на оплату праці», 8012 "Відрахування на соціальні заходи», 8013 «Матеріальні витрати», 8014 «Амортизація», 8113 " Матеріальні витрати" (с.ф), 8114 «Амортизація (с.ф.).
Для аналітичного обліку фактичних видатків використовується Картка аналітичного обліку фактичних видатків за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 29.06.2017 року № 604 "Про затвердження форм карток і книг аналітичного обліку суб’єктів державного сектору та порядку їх складання". За кожним КПКВ, за загальним та спеціальним фондами складаються окремі картки в розрізі КЕКВ.
4.4. Усі господарські відносини з постачальниками товарів, робіт та послуг, покупцями, замовниками оформляються договорами. Договори укладаються з урахуванням вимог Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Бюджетного Кодексу України, Закону України “Про здійснення державних закупівель" від 10.04.2014 року № 1197-VII та інших законодавчих актів.
Договори укладаються (крім довгострокових) виключно в межах бюджетних асигнувань, затверджених кошторисом на відповідний рік (з урахуванням змін).
Розрахунки з юридичними та фізичними особами (крім розрахунків з підзвітними особами) за товари, роботи і послуги здійснюються після їх отримання. Попередня оплата товарів, робіт та послуг дозволяється виключно у випадках та на умовах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року № 1070 "Деякі питання здійснення розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів попередньої оплат товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти".
Аналітичний облік розрахунків з усіма дебіторами та кредиторами ведеться в меморіальному ордері № 6 по кожному КФКВ, КПКВ у розрізі КЕКВ та окремо по постачальникам або замовникам товарів, робіт і послуг.
Списання основних засобів, необоротних активів, матеріалів проводиться постійно діючою комісією, склад якої затверджує Директор установи.
4.5. Оплата праці працівників установи здійснюється відповідно до умов, передбачених наказом міністерства праці та соціальної політики України, міністерства охорони здоров’я України №308/519 від 05.10.2005р. «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» (зі змінами), Постанова Кабінету Міністрів України № 1298 від 30.08.2002р. «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів та коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами), Закону України «Про оплату. Підставою для нарахування заробітної плати є такі первинні документи: табелі обліку робочого часу, кадрові накази про призначення та звільнення працівників, листи тимчасової непрацездатності, тощо.
Виплата заробітної плати працівникам за першу половину місяця проводиться до 15-го числа кожного місяця, а за другу половину місяця – 30-го (31-го) числа місяця
Здійснення преміювання передбачається Положенням про преміювання працівників установи.
Облік розрахунків з оплати праці здійснюється в меморіальному ордері №5 "Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій".
4.6. Службовим відрядженням вважається поїздка за наказом Директора установи на певний термін до іншого населеного пункту для виконання службового доручення. У наказі зазначається пункт, мета та термін відрядження, відшкодування фактичних витрат проїзду, проживання і добових (при наявності асигнувань, затверджених кошторисом на поточний рік).
Витрати на відрядження здійснюються у межах сум, необхідних для оплати проїзду, наймання житлового приміщення, добових у розмірах, що відповідають нормам, установленим постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 року № 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляється у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів".
Рух підзвітних сум відображається в меморіальному ордері № 8 "Накопичувальна відомість за розрахунками з підзвітними особами" у розрізі КЕКВ. Облік операцій із розрахунків із підзвітними особами, які здійснюються за рахунок коштів спеціального фонду, ведеться в окремому ордері за такою ж формою.
4.7. Кошти отримані як плата за послуги зараховуються до спеціального фонду бюджету, плануються та використовуються згідно кошторису витрат спеціального фонду згідно постанови КМУ від 28.02.2002р. №228 на покращення матеріально-технічної бази відділень установи що надає платні послуги (майстерні).
4.8. Кошти отримані за іншими джерелами власних надходжень (кошти пенсійного фонду), та структурними підрозділами з питань соціального захисту населення зараховуються до спеціального фонду бюджету та використовуються установою згідно вимог наказу № 150 від 20.03.2012р. «Про затвердження Переліку товарів, робіт та послуг, на закупівлю яких спрямовуються кошти, що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом України та структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад установам, де особи перебувають на повному державному утриманні» зі змінами.
V. Облік основних засобів, запасів та інших активів
5.1. Одиницею обліку вважається окремий об’єкт основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів.
До складу основних засобів відносити матеріальні активи, які утримуються установою для використання їх у діяльності або при постачанні товарів, виконаних робіт і надання послуг для задоволення потреб установи і використовується, за очікуваним, більше одного року, термін експлуатації яких перевищує один рік та первісна вартість за одиницю яких складає 20 000,00 грн. без урахування податку на додану вартість. Після первісного визнання об’єкта основних засобів як активу облік здійснюється за первісною вартістю в гривнях без копійок. Матеріальні активи, які були віднесені до складу основних засобів до дати набрання чинності НП(С) БО 121 "Основні засоби", обліковуються як основні засоби до їх вибуття (списання) з обліку відділу фінансів.
До складу малоцінних необоротних матеріальних активів зараховуються предмети вартістю (без податку на додану вартість), що не перевищує 20 000 ( двадцять тисяч) гривень та строк використання яких не перевищує один рік.
Групування основних засобів та нематеріальних активів в аналітичному обліку проводиться згідно з Планом рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року № 1203.
Ліквідаційна вартість об’єктів основних засобів та нематеріальних активів рівна 0 (нуль) гривень.
5.2. Нарахування амортизації здійснюється протягом строку корисного використання (експлуатації) об’єкта основних засобів при визнанні цього об’єкта активом (при зарахуванні на баланс) на дату балансу і призупиняється на період реконструкції, модернізації, добудови, дообладнання та консервації із застосуванням прямолінійного методу (крім інших необоротних матеріальних активів). Нарахування амортизації здійснюється один раз в рік.
Нарахування амортизації необоротних матеріальних активів здійснюється в першому місяці передачі у використання об’єкта необоротних активів у розмірі 50 відсотків його первісної вартості та решти 50 відсотків первісної вартості – у місяці їх вилучення з активів (списання з балансу).
Застосовуються строки корисного використання груп основних засобів та нематеріальних активів, які визначені у додатку 1 до Методичних рекомендацій щодо облікової політики суб’єкта державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 року № 11 "Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору".
Рішення про проведення переоцінки об’єктів основних засобів погоджується із Чернеччинською сільською радою.
Визнання об’єкта основних засобів активом припиняється у разі його ліквідації, вибуття внаслідок продажу, передачі без оплати, нестачі або невідповідності критеріям визнання активом. Вибуття основних засобів здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Операції з надходженням, руху та вибуття основних засобів та інших необоротних активів оформлюються первинними документами та заносяться до меморіального ордеру № 9.
5.3. В якості визначення одиниці обліку запасів використовується їх найменування та визнаються активом, якщо вартість запасів можливо достовірно визначити, існує ймовірність отримання майбутніх економічних вигод, пов’язаних з їх використанням, та або вони мають потенціал корисності. Вибуття запасів оцінюється за методом ідентифікованої собівартості відповідної одиниці запасів. Видача запасів для використання або у зв’язку із іншим вибуттям проводиться за первісною вартістю.
Для обліку операцій з витрачанням матеріалів використовується меморіальний ордер № 13.
5.4. За місцем зберігання основних засобів, запасів та інших активів мають перебувати на відповідальному зберіганні у матеріально відповідальних осіб на підставі договору про повну матеріальну відповідальність між працівником і установою.
З метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку і звітності здійснюється інвентаризація майна та фінансових зобов’язань, відповідно до статті 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність", наказу Міністерства фінансів України від 02.09.2014 року №879 "Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань" підлягає все майно установи, незалежно від його місця знаходження і всі види фінансових зобов’язань та проводиться за наказом Директора перед складанням річної фінансової звітності відділу фінансів, але не раніше 1 жовтня поточного року. В усіх інших випадках періодичність проведення інвентаризації визначається Директором на підставі чинного законодавства за потребою.
VI. Організація процедури здійснення державних закупівель
Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється шляхом проведення процедур закупівель відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Додається:
Додаток 1. Строки використання основних засобів.
Додаток 2. Робочий план рахунків бухгалтерського обліку.
Сільський голова Анатолій ЧУПРИНА
Додаток 1 до Положення
Про облікову політику Комунальної установи
«Центр надання соціальних послуг»
Личківської сільської ради
Строки корисного використання основних засобів
|
№
|
Назва субрахунку |
Назва підгрупи |
Строк корисного використання, років |
|
1 |
Будинки та споруди |
Будинки виробничо-господарського призначення (підгрупа 1):
|
50 |
|
2 |
Машини та обладнання |
Вимірювальні прилади, регулюючі прилади і пристрої, лабораторне обладнання, обчислювальна техніка, медичне обладнання, інші машини та обладнання (підгрупи 3-8) |
10 |
|
3 |
Транспортні засоби |
Рухомий склад залізничного, повітряного та іншого транспорту (підгрупи 1-2) |
20 |
|
Автомобілі легкові з двигуном внутрішнього згорання об'ємом циліндра (підгрупа 1):
|
7 |
||
|
- більше 2500 см куб. та інші |
10 |
||
|
Усі види гужового, виробничого та спортивного транспорту (підгрупи 3-5) |
5 |
||
|
4 |
Інструменти, прилади та інвентар |
Інструменти (підгрупа 1) |
5 |
|
Виробничий та господарський інвентар (підгрупи 2-3) |
10 |
Сільський голова Анатолій ЧУПРИНА
|
|
Додаток 2 до Положення Про облікову політику Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Личківської сільської ради
|
Робочий план рахунків бухгалтерського обліку
Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»
Личківської сільської ради
Розділ I. Балансові рахунки
|
Код |
Назва |
Назва субрахунку |
Код субрахунку |
Аналітика до субрахунку |
|
|
10 |
«Основні засоби» |
|
|
||
|
Земельні ділянки |
1011 |
|
|
||
|
Будівлі,споруди та передавальні пристрої |
1013 |
|
|
||
|
Машини та обладнання |
1014 |
|
|
||
|
Транспортні засоби |
1015 |
|
|
||
|
Інструменти, прилади, інвентар |
1016 |
|
|
||
|
11 |
«Інші необоротні матеріальні активи» |
|
|
||
|
Бібліотечні фонди |
1112 |
|
|
||
|
Малоцінних необоротних матеріальних активів |
1113 |
|
|
||
|
Білизни, постільних речей, одягу і взуття |
1114 |
|
|
||
|
Інші необоротні матеріальні активи |
1118 |
|
|
||
|
13 |
Капітальні інвестиції |
|
|
||
|
Капітальні інвестиції в основні засоби |
1311 |
|
|
||
|
Капітальні інвестиції в інші необоротні матеріальні активи |
1312 |
|
|
||
|
14 |
Знос (амортизація) необоротних активів |
|
|
||
|
Знос основних засобів |
1411 |
|
|
||
|
Знос інших необоротних матеріальних активів |
1412 |
|
|
||
|
15 |
Виробничі запаси |
|
|
||
|
Продуктів харчування |
1511 |
|
|
||
|
Медикаментів і перевязувальних засобів |
1512 |
|
|
||
|
Будівельні матеріали (будівельні конструкції і деталі (металеві, залізобетонні і деревяні конструкції, блоки і збірні частини будівель і споруд) ( Тимчасові нетитульні споруди) |
1513 |
|
|
||
|
Палива, горючих і мастильних матеріалів (бензин ) |
1514 |
|
|
||
|
Запчастини до транспортних засобів, машин і обладнання |
1515 |
|
|
||
|
Інших матеріалів (зношені електроприлади..) |
1518 |
|
|
||
|
18 |
Інші не фінансові активи |
|
|
||
|
Малоцінні та швидкозношуванні предмети (канцтовари, госп.інвентар (столовий, кухонний та інший госп.інвентар)), госп.маеріали, педмети протипожежного призначення, смарт-карти, флеш носії) |
1812 |
|
|
||
|
21 |
Поточна дебіторська заборгованість |
|
|
||
|
Дебіторська заборгованість за розрахунками із соціального страхування |
2114 |
|
|
||
|
22 |
Готівкові кошти та їх еквіваленти |
|
|
||
|
Готівка у національній валюті |
2211 |
|
|
||
|
23 |
Грошові кошти на рахунках |
|
|
||
|
«Реєстраційні рахунки» ведеться облік грошових коштів, що знаходяться на рахунках в органах Казначейства, які можуть бути використані для поточних операцій |
2313 |
|
|
||
|
Інші рахунки в казначействі |
2314 |
|
|
||
|
29 |
Витрати майбутніх періодів |
|
|
||
|
Витрати майбутніх періодів розпорядників бюджетних коштів |
2911 |
|
|
||
|
51 |
Внесений капітал |
|
|
||
|
Внесений капітал розпорядникам бюджетних коштів |
5111 |
|
|
||
|
54 |
Цільове фінансування |
|
|
||
|
Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів |
5411 |
|
|
||
|
55 |
Фінансовий результат |
|
|
||
|
Фінансові результати виконання кошторису звітного періоду |
5511 |
|
|
||
|
Накопичені фінансові результати виконання кошторису |
5512 |
|
|
||
|
63 |
Розрахунки із податків і зборів |
|
|
||
|
Розрахунки з бюджетом за податками i зборами ПДФО |
63113 |
|
|
||
|
Розрахунки з бюджетом за податками i зборами в.зб. |
63114 |
|
|
||
|
Розрахунки iз загальнообов'язкового державного соцiального страхування |
6313 |
|
|
||
|
64 |
Інші поточні зобовязання |
|
|
||
|
Розрахунки з ПДВ |
6415 |
|
|
||
|
65 |
Розрахунки з оплати праці |
|
|
||
|
Розрахунки із заробітної плати |
6511 |
|
|
||
|
Розрахунки з працiвниками за безготiвковими перерахуваннями на рахунки з вкладiв у банках |
65141 |
|
|
||
|
Розрахунки з членами профспiлки за безготiвковими перерахуваннями сум членських профспiлкових внескiв |
6516 |
|
|
||
|
70 |
Доходи за бюджетними асигнуваннями |
|
|
||
|
Бюджетні асигнування |
7011 |
|
|
||
|
71 |
|
|
|
||
|
Доходи від реалізації продукції (робіт, послуг) |
7111 |
|
|
||
|
75 |
|
|
|
||
|
Доходи за необмінними операціями (кошти пфу) |
7511 |
|
|
||
|
80 |
Витрати на виконання бюджетних програм |
|
|
||
|
Витрати на оплату праці |
8011 |
|
|
||
|
Відрахування на соціальні заходи |
8012 |
|
|
||
|
Матеріальні витрати |
8013 |
|
|
||
|
Амортизація |
8014 |
|
|
||
|
81 |
Витрати на виготовлення продукції (надання послуг, виконання робіт) |
|
|
||
|
Матеріальні витрати |
8113 |
|
|
||
|
Амортизація |
8114 |
|
|
||
Сільський голова Анатолій ЧУПРИНА